במהלך השנים, השיניים שלנו מאבדות מהגוון הלבן שלהן וסופגות, לכלוך וכתמים בפוגעים במראה האסתטי שלהן. גם תחזוקה הנכונה והקפדה על היגיינה נאותה אינן מבטיחות שמירה על צבע השן וזאת בשל העובדה כי אנו צורכים מזונות ומשקאות המכילים צבעי מאכל אשר נספגים בשיניים ועלולים להותיר עליהן כתמים. וזאת מבלי להתייחס לאוכלוסיית המעשנים או כאלה אשר אינם מקפידים על צחצוח השיניים שלוש פעמים ביום כפי שמומלץ. עובדות אלה, גורמות לרבים לפנות לטיפולי ציפוי השיניים במטרה לשפר ולהחזיר את המראה האסתטי והבריא שלהן.

ציפוי שיניים למינייט
נועד לכסות על הלכלוך והכתמים שעל השיניים ומהווה חלופה טובה ויעילה להלבנת שיניים. טיפולי ההלבנה אמנם נפוצים למדי, אולם בחלק מן המקרים השיניים עלולות לספוג כתמים שונים ולחזור ולהתלכלך בשנית לאורך הזמן. חומר ההלבנה אינו מספק את ההגנה והמענה שציפוי שיניים למינייט מסוגל להעניק. ציפוי שיניים משלב בחובו מספר יתרונות ומענה למגוון צרכים הכוללים גם את צבע השן וגם תיקון פגמים, רווחים בין השיניים ובעיות נוספות הנוגעות לצורת השן. הציפוי מעניק מראה חדש ומדובר בטיפול מהיר ופשוט אשר מבטיח שמירה על התוצאות הטובות לאורך זמן.

הציפוי מיוצר במעבדה על פי מבנה השן של המטופל לאחר בדיקה וצילום מבנה השיניים. הציפוי המוכן מודבק לאחר החלקתו על גבי השן וכל זאת ללא צורך בקידוח או בהשחזת השן. באמצעות אור מנורה מיוחד, הציפוי מתקשה ונשאר על גבי השן. עם סיום הטיפול, מבצע הרופא ליטוש של הציפוי לשם יצירת גימור נכון ואיכותי.

ציפוי חרסינה
טיפול פשוט ובלתי פולשני המאפשר חזרה לשגרה במהירות. הטיפול הינו קצר וכולל יתרונות רבים בעיקרם יכולת הציפוי להישמר לאורך זמן ועמידותו בפני נזקים עתידיים.

ציפוי החרסינה אינו סופג כתמי מזון ושתייה ולכן שומר על הצבע המבריק וזאת תוך יצירה של מראה שיניים טבעי לחלוטין. ציפוי השיניים הינו טיפול מומלץ ויעיל המאפשר תיקון פגמים והענקת מראה אסתטי ובריא. שיפור מראה השן ויצירת מראה טבעי ונעים לעין, יחזירו את החיוך לפני המטופלים.

צוות מרפאת ד"ר טל שיפר שמחה לעמוד לשירותכם בכל בקשה, שאלה וייעוץ. אנו נעמיד לרשותכם את הידע והניסיון הרב שלנו בתחום במטרה להביא לתוצאות המושלמות.
 

ציפויים ואסתטיקה

ציפויים ואסתטיקה