מאמרים:

הצורך בכתרים לשיניים עולה במקרים רבים, ובעיקר במקרים בהם עולה הצורך בטיפול שורש, כאשר אחרי הטיפול, שבמהלכו הרופא מוציא את העצב של השן, וכתוצאה מכך השן רגישה ועם סיכון גבוה יותר להיפגע, חשוב ליצור מבנה אשר יגן על השן, כמו גם יקנה לה מראה אסטטי מרשים.
כל מי שזקוק לטיפול כתר לשיניים בקריית אונו, כתר לשיניים בראש העין או כתר לשיניים בקריית אונו, ימצא מענה על מלוא דרישותיו אצל ד"ר טל שיפר.
עם ד"ר טל שיפר, תוכלו להיות רגועים שאותו טיפול של הרכבת כתר לשיניים, יתבצע בצורה המקצועית ביותר, בהליך יעיל, מהיר ואיכותי, והתוצאה כמובן, תהיה משביעת רצון בהתאם.

התלבטות לגבי סוג הכתר
ברוב המקרים, רופא השיניים יאפשר למטופלים שלו לבחור בין מספר סוגי כתרים לשיניים, אשר ההבדלים ביניהם הם בסוגים ובחומרים מהם הם עשויים, ובין האפשרויות הנפוצות : כתרי זרקוניה, כתרי מתכת, כתרי אלומיניום ועוד – לכל סוג של כתר, יש יתרונות שונים – חלק מתאפיינים באיכות גבוהה יותר, חלק מתאפיינים במחיר אטרקטיבי יותר, חלק מתאימים לאזורים מסוימים בפה, וחלק מתאימים לכל הפה – כמובן, שיש רופאי שיניים אשר עובדים רק עם סוגים ספציפיים של כתרים – כך שאם אתם מעוניינים באותו כתר לשיניים בקריית אונו, ומעוניינים בסוג מסוים של כתר, חשוב לשים דגש על הנושא הזה, בטרם בחירת רופא השיניים אשר יבצע את העבודה.

על התהליך עצמו
השלב הראשון בהליך הטיפול של כתר השיניים, הוא יצירת המבנה על גביו יורכב אותו הכתר, השלב הבא יהיה בניית כתר זמני, השלב שלישי בתהליך יהיה לקחת מידות לצורך יצירת הכתר, השלב האחרון הוא שלב הדבקת הכתר אשר הוכן במיוחד עבור המטופל אל השן עבורה הוא מיועד – וכמובן, אם הרופא המתמחה בנושא של כתר לשיניים בקריית אונו, נבחר בקפידה, השביעות הרצון מהתוצאה מובטחת.

ד"ר טל שפר יהווה ככתובת הנכונה עבור כתר לשיניים בקריית אונו, כתר לשיניים במרכז, טיפול שיניים ברמת גן, כתר לשיניים בראש העין ובסביבה – מוזמנים ליצור קשר עם ד"ר שפר. 
 

כתר לשיניים בקריית אונו