מאמרים:

התאמת כתרים בשיניים, תלויה בצורה משמעותית במיקום השן הפגועה, על גביה אמור להיות מונח הכתר. כל מטופל אשר נזקק לכתר בפעם הראשונה, יגלה שקיימים סוגים שונים של כתרים, הנבדלים אלו מאלו בחומרים מהם הם עשויים – אחד הגורמים המשפיעים ביותר על בחירת הכתרים הוא המיקום של השיניים – כאשר בהליך התאמת כתרים בשיניים, חשוב להקפיד שאם השיניים ממוקמות באזורים קדמיים ובולטים, ההעדפה תהיה לבחור בכתרים המתאפיינים בנראות אסטטית ומרשימה, ובמידה והכתרים מיועדים לשיניים האחוריות, חשוב לשים דגש על האיכות הגבוהה של הכתר – מכיוון ששיניים אלו משמשות אותנו ללעיסה.
כמובן, רופא מקצועי העוסק בעבודה עם סוגים שונים של כתרים, ידע לבצע את ההתאמה הנכונה, תוך שיתוף של המטופל בכל פרטי התהליך הצפוי לו, כמו גם בדרך באמצעותה הוא אמור לתחזק את הכתר.
 
הליך התאמת כתרים בשיניים
זה אומנם נכון, שהמחירים של הכתרים הנחשבים לאיכותיים יותר, יהיו גם גבוהים יותר. יחד עם זאת, כאשר מדובר בנושא חשוב כמו בריאות הפה והשיניים, והמראה האסטטי של החיוך והפה, חשוב לא להתפשר על פחות מהטוב ביותר.
ההמלצה היא לבחור בכתרים אשר עשויים מחומרים גלם באיכות גבוהה, מבוססים על טכנולוגיה מתקדמת, ומאפשרים דיוק ברמה הגבוהה ביותר – שימת דגש על מלוא הפרטים בעת התאמת כתרים, תבטיח שקט נפשי בידיעה שגם האסתטיקה וגם איכות תפקוד השיניים, תעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר, וזאת, לאורך זמן – אחד החששות הנפוצות בקרב המטופלים אצל רופא שיניים הוא מהצורך להגיע לטיפולים חוזרים ונשנים.


הכתובת הנכונה לכתרים בשיניים ולטיפולים נוספים
אם אתם זקוקים לכתרים בשיניים כמו גם לטיפולי שיניים אחרים כגון: טיפול השתלות שיניים, טיפול השתלת שיניים, טיפול לשיקום הפה ועוד.. אתם נמצאים בכתובת הנכונה.
ד"ר טל שיפר הוא רופא שיניים מקצועי ומנוסה אשר עוסק במתן פתרונות למגוון רחב של בעיות בשיניים, תוך דגש על איכות הטיפול ועל תוצאות העומדות בסטנדרטים הגבוהים ביותר.
ד"ר שיפר מקפיד לעבוד עם טכנולוגיות מתקדמות וחומרים איכותיים, מה שמבטיח את התוצאות הטובות ביותר הן בהליך התאמת כתרים בשיניים בכל סוגי טיפולי השיניים להם אתם יכולים להזדקק.  
 

התאמת כתרים בשיניים