מאמרים:

הפתרון הטוב ביותר למחסור בשיניים, מגיע בצורה של שתלים דנטליים. כיום, הטכנולוגיה המתקדמת אומנם מאפשרת השגת תוצאות מרשימות ואיכותיות בכל מה שנוגע לנושא של השתלת שיניים, אך יחד עם זאת, בבדיקות מקדימות, לא כולם נמצאים מתאימים להליך טיפולי זה. מידת היכולת להחדרת שתלים דנטליים בלסת, תלויה במידה רבה בכמות העצם בלסת – במקרה של ספיגת עצם שהינה מוגברת, עלולה להיווצר בעיה עם קליטת השתל, כמו גם אחזקת המבנה אשר אמור להיות מורכב על גביו – מה שמצריך בעצם תוספת עצם. החדשות הטובות הן, שיש פתרון למצב הזה, אשר בא לידי ביטוי בטיפול הרמת סינוס והשתלת עצם.
 
תהליך הרמת סינוס והשתלת עצם
בהליך של הרמת סינוס והשתלת עצם, המטרה של הרופא תהיה לספק תוספת עצם באזור חלל הסינוס, וזאת על מנת לאפשר קליטה טובה של השתלים הדנטליים.
הרמת סינוס והשתלת עצם הוא תהליך אשר יכול להתבצע במספר דרכים, כאשר ההבדלים ביניהן טמון בחומרים בהם משתמשים לצורך פעולת עיבוי העצם – אלו יכולים להיות חומרים סינטטיים, עצם של המטופל, ועצם של בעל חיים. 
גם ההליך עצמו יכול להתבצע ב-2 דרכים שונות, שהעיקריות שביניהן הן: שיטה של הרמת סינוס פתוחה ושיטה של הרמת סינוס סגורה.
לאחר הליך הטיפול, יש להמתין מספר חודשים, עד שיהיה ניתן לבצע את ההשתלה בצורה בטוחה, מדויקת, מקצועית ונכונה.
 
איך להעלות את סיכויי ההצלחה?
הליך של הרמת הסינוס והשתלת העצם, כמו גם טיפול ההמשך של השתלות שיניים, חייב להתבצע בצורה מקצועית ואיכותית, על ידי רופא בתחום.
אם גם אתם זקוקים לטיפול שכזה, או זקוקים לטיפולי שיניים אחרים במרכז כמו: השתלות שיניים בפתח תקווה, טיפול שיניים בהוד השרון אתם נמצאים בכתובת הנכונה.
ד"ר טל שיפר עוסק בביצוע השתלות שיניים וטיפולי הרמת סינוס והשתלת עצם בסטנדרטים הגבוהים ביותר, ובהתאמה אישית למטופל.
כאשר מדובר בטיפולי שיניים, אין שום סיבה שתתפשרו על פחות מהסטנדרטים הגבוהים ביותר, מוזמנים ליצור קשר עם ד"ר טל שיפר, לקבוע פגישת ייעוץ, להגיע ולקבל את כל הפרטים לגבי הטיפולים.
 
 

הרמת סינוס והשתלת עצם