הלבנת שיניים


טיפולי הלבנת שיניים הפכו לפופולריים במיוחד בשנים האחרונות. המודעות ההולכת וגדלה לחשיבות האסתטיקה של הפה והשיניים גורמת לרבים לפנות לסיוע מקצועי לצורך שיפור מראה השן במטרה להחזיר להם את החיוך לפנים. הלבנת שיניים מאפשרת למטופלים ליהנות משיניים לבנות ומבריקות וממראה בריא, רענן ואסתטי. הטיפול עצמו הינו פשוט ומהיר ומוגדר כחלק ממגוון טיפולים לשיקום הפה.

סיבות לצורך בטיפולי הלבנת שיניים
הסיבות לטיפולי הלבנת שיניים נובעות לרוב מטעמים אסתטיים נוכח הצהבה של השיניים במהלך השנים או כתוצאה מאי הקפדה על צחצוח וכן מצריכת של חומרים שונים אשר מותירים כתמים על השן דוגמת ניקוטין, קפאין וצבעי מאכל. במקרים אחרים, הטיפול מהווה חלק מהליך של שיקום הפה בעקבות תאונה או חבלה כאשר בתום תהליך השיקום מתבצע טיפול ההלבנה.

שיטות מתקדמות לתוצאות מושלמות
ישנן שיטות שונות להלבנת שיניים, חלקן ביתיות דוגמת הלבנה באמצעות ג'ל, משחות שיניים מיוחדות או גומי לעיסה. אולם יעילותן של שיטות אלה מוגבלת והן אינן איכותיות בהשוואה לטיפול הלבנת שיניים מקצועי. ההליך הטיפולי כולל שימוש בלייזר וג'ל בריכוז גבוה, הפעולה הינה פשוטה וכוללת החדרת הג'ל באמצעות לייזר אל השן והתוצאה המתקבלת היא שיניים נקיות וללא כתמים.

עלות הטיפול לרוב אינה נמוכה, אולם מדובר בטיפול יעיל לאורך זמן ומשתלם. הטיפול הינו איכותי והתוצאות מחזיקות לאורך זמן רב. הטיפול כולל בחלק מהמקרים מפגש אחד ולעתים קיים צורך במספר מפגשים עד להגעה לתוצאות הרצויות.

שיפור מראה השיניים, אסתטיקה ושיקום הפה
טיפולי הלבנת שיניים מתאימים לכל אחד כל עוד החניכיים אינן הרוסות ומצבן של השיניים מאפשר זאת. בחלק מן מקרים הטיפול מתאפשר רק לאחר ביצוע שחזור מקדים של השיניים במטרה לשקמן. החומרים בהם נעשה שימוש בטיפול אינם מהווים סכנה, למעט מקרים של נשים בהיריון, נשים מניקות וילדים מתחת לגיל 18, במקרים אלה יש להימנע מטיפול זה.

מרפאת ד"ר שיפר וצוות הרופאים המומחים והמנוסים שלנו יבצעו עבורכם תהליך אבחון מדויק ומקיף אשר יבטיח התאמת הטיפול באופן מיטבי ואישי ומתוך דאגה להשגת התוצאה הרצויה באופן המקצועי ביותר וכל זאת בהקפדה על יחס אישי ואדיב לכל מטופל.
 

הלבנת שיניים