מאמרים:

כולנו אוהבים להיות בקרבתם של אנשים חייכניים ולבביים, ומודעים לחשיבות ולהשפעה של חיוך על איכות החיים.
כשיש בעיות אסטטיות בשיניים, הסובלים מהן בדרך כלל יקמצו בחיוכים, וגם אם וכאשר הם יחייכו הם יעשו זאת עם פה סגור, בניסיון להסתיר את מראה השיניים.
כך יוצא שלנושא של שמירה על אסתטיקה דנטלית יש חשיבות גבוהה ובמידה ומסוימת גם השפעה על איכות החיים.
החדשות הטובות הן שכיום, בזכות טיפולי אסתטיקה דנטלית מתקדמים ואיכותיים, ניתן להשיג תוצאות איכותיות בתוך זמן קצר, ולאפשר לאותם אנשים אשר נמנעים מלפזר חיוכים, לחזור ולחשוף את שיניהם בגאווה.

טיפולי השתלת שיניים
אחת מהסיבות העיקריות למצב של אסתטיקה דנטלית ירודה, היא בגלל חוסר בשיניים – אשר יכול להיגרם ממספר סיבות שונות.
כיום, בזכות הטכנולוגיה המתקדמת, ניתן ליהנות מטיפולי השתלות שיניים ברמה גבוהה, ומתוצאות אסטטיות מרשימות במיוחד.
יחד עם זאת, יש לקחת בחשבון, שיש מטופלים אשר מסיבות שונות כמו חוסר עצם בחניכיים, לא יוכלו לעבור את הטיפול – השתל במצבים שכאלו, עלול שלא להיקלט במידה המצופה, אלא אם כן, הם יעברו לפני הטיפול הליך בניית עצם ורטיקלית או בנית עצם לטרלית – שלאחריה יהיה ניתן לבצע את טיפול ההשתלה וליהנות מתוצאות איכותיות, אשר יחזיקו מעמד לאורך זמן.

לכן, בעת בחירת רופא בתחום של אסתטיקה דנטלית בכלל, ובתחום השתלת שיניים בפרט, כדאי לוודא שאותו הרופא, מחזיק ברשותו את הניסיון, הידע והכלים אשר מאפשרים לו לבצע טיפולי השתלת עצם על סוגיה השונים – כאשר לאחריה, הוא יוכל לגשת לטיפולי השתלת השיניים עצמם.

על אסתטיקה לא מתפשרים
אם גם אתם סובלים מבעיות שונות אשר קשורות לנושא של אסטטיקת הפה, ומעוניינים ליהנות מפתרונות איכותיים – אתם מוזמנים ליצור קשר עם ד"ר טל שיפר.
ד"ר טל שיפר העוסק בטיפולי אסתטיקה דנטלית ובין היתר בטיפולי השתלת שיניים, ובטיפולים מקדימים כגון: השתלת עצם.
המקצועיות, הכלים והציוד המתקדם שברשותו של הדוקטור, מאפשרים לו להעניק את הפתרון הדנטלי המקיף והאיכותי ביותר לכל בעיה, ולאפשר לכם לחזור וליהנות ממראה שיניים אסטטי ומחיוכים מרשימים ויפים. 
 

אסתטיקה דנטלית